Domů » Články » Herní novinky » SoulCalibur VI: Do hry se chystají dvě nové postavy

SoulCalibur VI: Do hry se chystají dvě nové postavy

Každý hráč bojovek mi dá jistě za pravdu, když řeknu že postav není nikdy dost. Toho jsou si samozřejmě vědomi i samotní tvůrci ze studia Bandai Namco, a tak nás nyní čekají dvě nové postavy do loňské hry SoulCalibur VI.

SoulCaliburu VI se daří a zahrát si zde můžeme například i za Geralta z Rivie, z legendárního RPG Zaklínač. Nyní však byly v rámci akce EVO 2019 oznámeny hned dvě nové postavy. První z nich je pro fanoušky série dobře známá Cassandra Alexandra, která se objevila již ve druhém a čtvrtém díle. Samozřejmě jí nechybí žádná z jejích schopností a herní veteráni budou určitě spokojeni.

Druhou postavou je pak Haohmaru, který je známý z konkurenční bojové hry Samurai Shodown. Ten se v SoulCaliburu objevuje vůbec poprvé a určitě nebude dělat svým kolegům ostudu.

Jistě se také ptáte, kdy se postavy dostanou přímo do hry. Cassandru Alexandru najdou vlastnící Season Passu ve hře již nyní a samuraj Haohmaru bude k dispozici o něco později, protože tvůrci s ním počítají až do druhé sezóny Season Passu. Přesné datum zatím nebylo stanoveno, takže si na příchod Haohmarua musíme ještě počkat.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X