UPDATE: Zasoutěžte si o dvě kopie skvělého Prey na Steam!

Prey chcete další soutěž

Aktualizace: Profiltrovali jsme několik stovek odpovědí a přišel čas vyhlásit výherce naší soutěže o Prey! Na steamový klíč k fantastické FPS akci od Arkane Studios se mohou těšit následující dva šťastlivci:

Petr Menšík
Ivo Cerman

Výhercům gratulujeme a poprosíme o zkontrolování e-mailové schránky. Brzy spustíme další soutěž, do té doby můžete zobat steamové klíče v našich E3 článcích – ještě jich budou desítky!


Původní zpráva: I přes skepsi některých hráčů se z restartovaného Prey od Arkane Studios vyklubal fantastický titul. Teda pardon, ještě jinak – kandidát na hru roku 2017! Proč tomu tak je, si můžete přečíst v recenzi od Martina, zde dostanete šanci si zobnout jednu ze dvou kopií hry.

Jak jsme avizovali v našem rozstřelovém facebookovém statusu, nakonec se bude soutěžit o Prey, kterému jste dali přednost před Outlastem 2 (i na ten ovšem časem dojde). Skvělá vesmírná akce se otevřeně inspirovala tituly jako Half-Life 2, Bioshock či Deus Ex, což hratelnosti jen a jen prospělo. Nakonec se nám podařilo splašit dvě steamové kopie hry, takže se dostane hned na dvojici výherců.

Jak se dostat do slosování? Stačí odpovědět na dvojici jednoduchých otázek. Odpovědi na ně najdete v recenzi od Martina, tudíž si ji pořádně přečtěte. Pak stačí jen vyplnit jméno a e-mailovou adresu (ačkoliv i zde si někteří nepochopitelně vylámou zuby) a doufat, že vás generátor náhodných čísel vyhmátne.

Soutěž končí v pátek 16. června včetně. Výherce vyhlásíme zde v aktualizovaném článku. Hodně štěstí!

Zdroj:

Vlastní

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz