Domů » Články » AKTUALIZACE: Vyhrajte lístky na Animefest 2018 i sběratelský balík Dragon Ball FighterZ!

AKTUALIZACE: Vyhrajte lístky na Animefest 2018 i sběratelský balík Dragon Ball FighterZ!

Něco pro pravé otaku

AKTUALIZACE: Tak jo, pojďme si vyhlásit výherce her a lístků na letošní Animefest! Pro jistotu ale poprosíme všechny, aby si do zítřejšího dne neustále kontrolovali své e-mailové schránky pro případ, že by vylosovaní nakonec nemohli dojet na festival. Následně vybereme dalšího šťastlivce v pořadí. Je to lepší, než kdybychom nechali lupeny propadnout.

  1. místo: Petr Mašín
  2. místo: Lýdie Kučerová
  3. místo: Ján Kucík

Všem výhercům gratulujeme! Pokud možno nám co nejdříve odpovězte na e-mail, abychom si mohli potvrdit účast či předání výher. Mimochodem, 82 % z vás správně odpovědělo na bonusovou otázku, 18 lidí se těší na další ročníky Animefestu natolik, že špatně odpověděli na první otázku, a 13 soutěžících nedokázalo správně vyplnit své jméno či adresu


AKTUALIZACE: Každý z výherců navíc získá digitální kopii hry Danganronpa 1+2 na PS4 či PC. Ceny do soutěže nám věnoval herní vydavatel NIS America, za což mu děkujeme. Hodně štěstí do středy!


Původní zpráva: Ano, i letos jsme zpět s tradiční soutěží o lístky na Animefest. Letos slaví své 15. narozeniny a dočkal se celé řady novinek, o to víc se těšíme, až zase vtrhneme do Brna. Chcete taky? Odpovězte na soutěžní otázky a vyhrajte nejen lupen, ale také i pár her k tomu!

Ceny do soutěže nám věnovali organizátoři Animefestu a herní vydavatel Cenega Czech, kterým tímto děkujeme! Níže si můžete prohlédnout, co všechno můžete u nás vyhrát. Není toho málo – obzvlášť ten presskit na prvním fleku upřímně závidíme:

  1. místo: Vstupenka na Animefest 2018 + Presskit Dragon Ball FighterZ + Dragon Ball FighterZ (PS4)
  2. místo: Vstupenka na Animefest 2018 + Dragon Ball FighterZ (PS4) + Seven Deadly Sins (PS4)
  3. místo: Vstupenka na Animefest 2018 + Dragon Ball FighterZ (XONE)

Co se týče dvojice soutěžních otázek, ty opět vycházejí z našeho pozvánkového článku, který jsme vydali před několika dny. Stačí pořádně číst, případně umět hledat na stránkách Animefestu. Při vyplňování e-mailu či poštovní adresy si dávejte pozor na překlepy, aby ceny neputovaly k někomu jinému (pakliže se vám nehodí osobní předání přímo na akci).

Soutěž ukončíme ve středu 16. května ve 12:00, výherce ještě tentýž den vyhlásíme zde v aktualizovaném článku. Pokud možno si hlídejte své e-mailové schránky, ať můžeme vaše jména předat organizátorům co nejrychleji.

To je z naší strany vše. Hodně štěstí a případně i na viděnou na Animefestu!

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X