Domů » Články » Zasoutěžte si s Asusem o herní notebook, monitor a sluchátka!

Zasoutěžte si s Asusem o herní notebook, monitor a sluchátka!

Zítřejší Asus ROG Extreme Gaming doprovází soutěž o fantastické ceny!

Již zítra odstartuje akce, která nemá obdoby. Šestý díl populární série ROG Extreme Gaming, ve němž poměří síly přední český tým eXtatus se soupeři z německé Penty v populární hře Counter-Strike: Global Offensive, proběhne v srdci Prahy na speciální plošině zavěšené na jeřábu ve výšce 60 metrů nad zemí. A k této příležitosti organizátoři dali dohromady pořádnou soutěž.

A tentokrát jsou ceny pekelně lákavé – můžete vyhrát herní notebook ROG GL553, herní monitor ROG Swift PG258Q a sluchátka ROG Centurion. Co je k tomu třeba udělat? Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky. Jejich odpovědí najdete v odkazech na články a stránky níže, ovšem pozor:


Soutěž je pouze pro české a slovenské fanoušky facebookové stránky ASUS Republic of Gamers CZ! Nezapomeňte se tedy stát fanouškem, pokud jím ještě nejste!


Své odpovědi můžete posílat do pátku 9. 6. 2017 (včetně). Ze správných odpovědí organizátoři vylosují výherce, kteří budou v pondělí 12. 6. 2017 zveřejněni na facebookových stránkách ASUS Republic of Gamers CZ a následně kontaktováni e-mailem.

Další informace Asus ROG Extreme Gaming najdete na stránkách akce či v našem doprovodném článku. Uvidíme se zítra v Riegerových sadech, prozatím hodně štěstí v soutěži!


SOUTĚŽTE ZDE!


Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jaroslav Kraif

A jak zjistí, jestli jsem nebo nejsem fanouškem stránky? Seznam fanoušků přeci na Facebooku nikde není 😀

Viet Tran

To je druhá věc, těch děr v soutěži je víc, ale co se dá dělat. 😀

2
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X