Domů » Články » SOUTĚŽ: Vyhrajte trička s motivy online akce Destiny 2

SOUTĚŽ: Vyhrajte trička s motivy online akce Destiny 2

Herní móda na podzim

AKTUALIZACE: Čas vyhlásit nové majitele triček Destiny 2! Na balíček se mohou těšit Jiří Radní a Miroslav Kuba. Výhercům gratulujeme a poprosíme je, aby ještě zkontrolovali e-mail a potvrdili adresu.


PŮVODNÍ ZPRÁVA: Další pravidelná soutěž je tu. Po sérii klíčů k božskému Divinity: Original Sin 2 a uzavřenému testování dekonstruované MOBA hry Prime Arena tu máme zase nějaké fajn herní hadry. Do klína nám přistála dvě trička s motivy Destiny 2, které mohou být vaše.

PC verze multiplayerové akce od Bungie vyjde příští týden, konkrétně v úterý 24. října. Na konzolích hra posbírala docela pěkná hodnocení, o to víc jsme zvědaví, jak poběží na našich stolních mašinách. Pokud máte PC verzi Destiny 2 ve svém hledáčku, můžete na spuštění prodeje čekat v líbivém šedém tričku s logem hry.

Do ringu házíme hned dvě trika (velikosti L a M). Pokud je chcete vyhrát, stačí odpovědět na triviální otázky v našem soutěžním formuláři, což zřejmě zvládnete i bez Googlu. Výherce, jenž se nám ozve dřív na výherní e-mail, si může vybrat, kterou z nabízených velikostí chce.

Soutěž končí v neděli 22. října včetně, výherce vyhlásíme v pondělí na naší facebookové stránce i zde v aktualizovaném článku. Nezapomeňte také sledovat facebookovou stránku české komunity okolo Destiny, pokud ty vesmírné hrátky myslíte vážně. Hodně štěstí!

Source :
Vlastní
X