fbpx
Domů » SOUTĚŽ: Vyhrajte se SkillZone podcastem batoh Far Cry 5!

SOUTĚŽ: Vyhrajte se SkillZone podcastem batoh Far Cry 5!

Fešná výbava na cesty

Se soutěži se nám roztrhl pytel, co? Zatímco už pár dní můžete hrát o hry a figurky Seven Deadly Sins, do neděle máte šanci získat i krásný batoh s motivy hry Far Cry 5. Co je pro to třeba udělat? Poslechnout si náš podcast a odpovědět na soutěžní otázku.

Batůžek nám do soutěže věnovala společnost Playman (díky!) hned poté, co jsme si mohli na pár hodin zahrát úvod Far Cry 5. Nyní může být váš, stačí odpovědět na soutěžní otázku, která se týká jiné série – kterou mobilní hru s Larou Croft doporučil Tom Mlejnek v našem SkillZone podcastu?

Odpověď najdete v nejnovějším záznamu našeho povídání níže i na našem Twitch kanáleO Tomb Raiderovi, Laře a vše s nimi spojeném se bavíme v čase 00:33:45, pokud chcete nějakou drobnou berličku.

Správnou odpověď posílejte na redakce@skillzone.cz, do předmětu uveďte „Soutěž podcast“ (nebo nějak tak, ať to poznáme). Soutěž končí v neděli 24. 3. ve 12:00, výherce pak vyhlásíme ve stejný den v živém vysílání našeho SkillZone podcastu, který začíná každou neděli v 19:00.

A nebojte – hned navážeme další soutěží, tentokrát budeme mít Sea of Thieves. Tak soutěžte a přijďte!

Source :

Vlastní

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na