Domů » Články » SOUTĚŽ: Vyhrajte se SkillZone podcastem dojemnou adventuru Finding Paradise na Steam!

SOUTĚŽ: Vyhrajte se SkillZone podcastem dojemnou adventuru Finding Paradise na Steam!

Pokud vyhrajete, připravte si kapesníčky

Nejnovější SkillZone podcast se nesl v duchu menších oslav i debaty nad politickou korektností, samozřejmě ale nemohla chybět ani soutěž. Tentokrát můžete vyhrát Tranovu srdcovku, a to smutnou a dojemnou adventuru Finding Paradise od studia Freebird Games. Čas máte tradičně do nedělního odpoledne.

Finding Paradise je pokračování indie adventury To The Moon. Ta i přes své nenápadné ztvárnění dokázala rozbulet ty největší emoční brambory, za což si vývojář Kan Gao a skladatelka Laura Šigihara vysloužili řadu kladných recenzí i cen. Finding Paradise jede na stejné vlně a opět sleduje počínání dvojice doktorů, jejichž práce spočívá v plnění přání umírajícím lidem. Pokud tedy vyhrajete tento kousek, určitě si dokupte i kapesníčky.

Soutěžní otázka samozřejmě vychází z našeho nejnovějšího podcastu, tentokrát je ovšem poněkud… no, flexibilní. Napište nám, kolik je Tranovi let podle Dejva a Toma. V rámci podcastu padlo hned několik čísel, od jednotek po stovky, takže stačí vybrat jedno z nich. Ano, takhle jednoduché to teď máte.

Slavnostní sfouknutí špatného počtu svíček na bábovce najdete hned po úvodním představení. Odpovědi (nebo spíš své tipy) tradičně posílejte na náš e-mail soutez@skillzone.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž podcast“ (nebo nějak tak, ať to poznáme).

Soutěžit můžete až do neděle 1. července, 16:00. Oba výherce vyhlásíme živě během našeho dalšího podcastu, který můžete sledovat každou neděli od 18:00 na našem Twitch kanále. Předplatitelé se mohou pak podívat na záznam hned po skončení relace, ostatní najdou podcast v pondělí večer na našem Youtube kanále.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=djQjeJGqqxw” /]

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X