Domů » Články » SOUTĚŽ: Vyhrajte skvělou strategii Frostpunk se SkillZone podcastem!

SOUTĚŽ: Vyhrajte skvělou strategii Frostpunk se SkillZone podcastem!

Výherce opět vyhlásíme v neděli

Jako vždy přišel čas na avízo k aktuální soutěži se SkillZone podcastem. Tentokrát máme ve hře drsnou, ale zábavnou survival strategii Frostpunk. Jeden z vás se již tuto neděli tak může pustit do budování své vlastní kolonie v nelítostných mrazech – stačí poslat správnou odpověď na správnou adresu.

A soutěžní otázka? Jaký nick používal admin, který Radkovi shazoval server Mystiq? Záznam si můžete poslechnout níže. O strastech na někdejším českém free serveru pro World of Warcraft se bavíme v čase 1:05:00, pokud potřebujete pomocnou páku.

Soutěžit můžete až do neděle 27. května, 16:00. Správné odpovědi posílejte na náš nový e-mail soutez@skillzone.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž podcast“ (nebo nějak tak, ať to poznáme). Určitě si ale poslechněte náš poslední podcast celý, věnujeme se tam (mimo jiné) i hrám a vzdělání.

Výherce vyhlásíme živě během našeho dalšího podcastu, který můžete sledovat každou neděli od 18:00 na našem Twitch kanále. Předplatitelé se mohou pak podívat na záznam hned po skončení relace, ostatní najdou podcast v pondělí večer na našem Youtube kanále.

Hodně štěstí a příjemný poslech!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=m3FvJkQ1Z8U” /]

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X