Domů » Články » Herní novinky » UPDATE: Vyhrajte se SkillZone podcastem hrnek Far Cry 5 a další… náhodné ceny!

UPDATE: Vyhrajte se SkillZone podcastem hrnek Far Cry 5 a další… náhodné ceny!

Aktualizace: Kvůli stěhování našeho studia a chřipkové epidemii jsme nedělní podcast nezvládli, pojďme si tedy vyhlásit výherce nyní zde. Na balíček s hrnkem, Steam klíčem a speciálním aprílovým dárečkem od nás získává:

Zdeněk Patrman

Gratulujeme! Ceny pošleme ještě v tomto týdnu. Další soutěž odstartujeme v horizontu několika dnů, v neděli se můžete opět těšit na náš podcast hezky z nového HQ.


Původní zpráva: Soutěže v našem SkillZone podcastu už jsou takovou příjemnou stálicí. Zatímco minule jste mohli vyhrát kód k Sea of Thieves, tento týden jsme si pro vás připravili hmatatelnější a docela praktické herní ceny. 

Ve hře máme tentokrát hrnek k Far Cry 5, k němuž ještě přihodíme náhodný herní artefakt. Možná vám udělá radost. Možná vás vyděsí. Kdo ví. Bude to taková herní Schrödingerova kočka. Pokud máte o ceny zájem, stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku: Radek Chuděj, Tom Mlejnek i Marek Tran Viet se v podcastu pochlubili tím, co hráli v uplynulém týdnu. O kterých titulech padla řeč?

Odpověď tradičně najdete v záznamu našeho SkillZone podcastu. Ani nemusíte tolik pátrat do hloubky, o těch hrách jsme mluvili hned na začátku po okamurovském úvodu. A jak jste správně pochopili, správné odpovědi jsou hned dvě.

Nám bude stačit jméno jedné ze zmíněných her, ale pokud vyjmenujete obě, přidáme navíc nějaký Steam klíč jako bonus. Správné odpovědi nám posílejte na redakce@skillzone.cz, do předmětu uveďte „Soutěž podcast“ (nebo nějak tak, ať to poznáme).

Soutěž končí v neděli 8. dubna ve 12:00, výherce pak vyhlásíme zde v aktualizovaném článku nebo na naší facebookové stránce. V podcastu to zřejmě nezvládneme, protože budeme stěhovat studio.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Deus Vult! Přidejte si Crusader Kings 2 do své knihovny na Steamu

[arve url=”https://player.twitch.tv/?autoplay=false&video=v245575359″ /]

Source :
Vlastní
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X