Domů » Články » UPDATE: Vyhrajte Kingdom Come: Deliverance! Hraje se i o sběratelskou edici

UPDATE: Vyhrajte Kingdom Come: Deliverance! Hraje se i o sběratelskou edici

Aktualizace: Uf, tak to máme za sebou. Z několika stovek odpovědí jsme nakonec vybrali čtveřici jmen, které se mohou v následujícím týdnu těšit na balíček od strejdy Trana. Níže najdete osoby, které se mohou těšit na výlet do českého středověku:

1. David Hrachovina – Kingdom Come: Deliverance (sběratelská edice)
2. Tomáš Beck – Kingdom Come: Deliverance (PC)
3. Tomáš Motal – Kingdom Come: Deliverance (PS4)
4. Aleš Tříska – Kingdom Come: Deliverance (XONE)

Všem výhercům vřele gratulujeme! Pokud možno se nám ozvěte na e-mail, abychom si mohli potvrdit adresu. Nad rámec těchto výherců jsme od našeho redakčního samaritána získali extra kopii hry na PS4, která putuje směrem k Jakubovi Chábkovi. Za fantastické ceny ještě jednou děkujeme distributorovi Comgad!

O co budeme soutěžit dále? Je toho opravdu moc, že nevíme, kam skočit dřív. Zítra budeme ve SkillZone podcastu na našem Twitch kanále soutěžit o Far Cry 5 batoh. Dále tu pár kopií a figurek Seven Deadly Sins, Dragon Ball Z, brzy by měly přijít i dárky k Pure Farming 2018 a další Far Cry 5 artefakty. Máte se na co těšit!


Víme, je poslední únorový den a soutěž měla být mnohem dříve, jak jsme ostatně avizovali. Naskytly se ovšem logistické komplikace, které jsme nakonec překonali. A jak můžete vidět níže, tentokrát jsme se s hlavními cenami hezky rozšvihli. 

Čili pro pořádek – máme tu tři kopie hry Kingdom Come: Deliverance (od každé platformy kus) a jednu českou sběratelskou edici na PC, kterou už na pultech obchodů zřejmě nenajdete. Ceny nám do soutěže věnoval český distributor Comgad, kterému posíláme velké díky! Máme tu ještě artbook ke hře, ale ten si necháme ještě do soutěže v nedělním SkillCastu. Co se po vás chce zde?

Kingdom Come: Deliverance jsme věnovali spoustu prostoru, čehož nyní využijeme. Snad jste si nemysleli, že vám sběratelskou edici nedáme bez boje, ne? Nebojte, o nic složitého nepůjde, stačí pořádně číst a poslouchat – soutěžní otázky vycházejí z Kubovy recenze, záznamu rozhovoru s Danielem Vávrou a našeho pilotního SkillCastu.

Soutěž ukončíme ve středu 14. března včetně. Výherce vyhlásíme do dvou dnů na naší facebookové stránce i zde v aktualizovaném článku, všem čtyřem šťastlivcům se samozřejmě ozveme i na e-mailové adresy. Nezapomeňte je tedy zkontrolovat, až soutěž skončí!

Tak hodně štěstí!

Čtěte také: Zasoutěžte si také o Kingdom Come artbook! Vyhrát ho můžete v našem podcastu

Source :

Vlastní

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X