fbpx
Domů » SOUTĚŽ: Vyhrajte se SkillZone podcastem tričko k českému RPG Lost Hero!

SOUTĚŽ: Vyhrajte se SkillZone podcastem tričko k českému RPG Lost Hero!(2 minuty čtení)

A taky mrkněte na Startovač!

Sice jsme najeli na prázdninový režim, redakční podcast ale běží bez pauzy! To znamená, že se přes léto můžete těšit na pravidelné soutěže, a třeba nyní můžete vyhrát fešné tričko s motivy českého hardcore RPG Lost Hero. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. 

Výtvor Pavla Jiřího Strnada a pražského týmu Gold Knights jste už mohli vidět v jednom z našich vývojářských streamů. „České Dark Souls“ chce nabídnout nejen drsnou hratelnost, ale také kooperativní režim pro čtyři hráče a editor úrovní. Brzy se můžete těšit na dojmy z hraní nejnovějšího buildu, který jsme dostali k dispozici.

Nyní se Lost Hero shání podporu tuzemských pařanů na Startovači. Kampaň končí v úterý 10. července a do cílové rovinky už chybí jen kousíček, tak se nebojte podpořit české vývojáře. Zároveň si můžete zasoutěžit o nerozbalené tričko s motivy hry.

Soutěžní otázka zní: Od kterého profesora čerpal Ráďa informace o kvantových počítačích? Téma probíráme v čase 13:50, pokud chcete nějakou tu berličku berličku. Správné odpovědi tradičně posílejte na náš e-mail soutez@skillzone.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž podcast“.

Soutěžit můžete až do neděle 8. července, 16:00. Výherce vyhlásíme živě během našeho dalšího podcastu, který můžete sledovat každou neděli od 18:00 na našem Twitch kanále. Předplatitelé se mohou pak podívat na záznam hned po skončení relace, ostatní najdou podcast v pondělí večer na našem Youtube kanále.

Hodně štěstí a příjemný poslech!

Source :

Vlastní

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na