Domů » Články » Zasoutěžte si o figurky z Mario + Rabbids: Kingdom Battle!

Zasoutěžte si o figurky z Mario + Rabbids: Kingdom Battle!

Co takhle si zpříjemnit léto fajnovou soutěží?

Zatímco se naše parta pomalu přepíná do prázdninového režimu a dává dohromady srandy na podzimní sezónu, šílení králíci naopak vystrkují svá ouška a kují pikle. A nejsou sami – tentokrát jim pomáhá i italský instalatér Mario. 

Český herní vydavatel ConQuest Entertainment totiž spustil letní soutěž se hrou Mario + Rabbids: Kingdom Battle, které se dostalo velké pozornosti během letošní E3. Hlavními cenami budou figurky se šílenými králíky a jedna vymazlená sběratelka. A co se teda po vás chce?

Vaším úkolem bude ukázat na fotce, jak vaše Nintendo Switch tráví léto – kreativitě se meze nekladou. Každý pátek v červenci a srpnu (tedy 7. 7. až 25. 8.) organizátoři soutěže vyberou jednu fotku, která je nejvíce osloví, a odmění ji jednou z figurek ze hry Mario + Rabbids Kingdom Battle (všechny si můžete prohlédnout níže). V pátek 25. 8. navíc vyberou jednu fotografii, jejíž autor získá sběratelskou edici hry.


Bez lehce anarchistických pravidel by se šílení králíci ale neobešli. Pořadí rozdávaných figurek bude čistě náhodné, sběratelku může navíc získat i ten, co už jednou vyhrál. Do toho bude jedno, kdy fotku nahrajete – může se stát, že figurku vyhlášenou třeba 11. 8. získá fotka nahraná už 4. 7. Bordel? Tohle prostě k Rabbids patří, sorry jako.

Jediné, co opravdu musíte bezpodmínečně dodržet, je zveřejnění soutěžní fotky na svém facebooku s hashtagem #SwitchNaPrazdninach a mít ji jako veřejnou (jinak si ji organizátoři jen těžko zobrazí) – na to opravdu nezapomínejte. Kompletní informace a soutěžní status najdete na facebookové stránce ConQuest Entertainment.

Zároveň probíhá i níntenďácká soutěž o hru ARMS a nafukovací rukavice, kdybyste měli chuť namlátit svému okolí. Za nás asi vše, hodně štěstí a hlavně fajnové prázdniny!

Všechny aktuální soutěže a hry zdarma najdete zde!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=6zH-Rhdj5Wc” /]

 

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X