SOUTĚŽ: Vyhrajte mix rogue-like RPG a manažera obchůdku Moonlighter na Steam!(2 minuty čtení)

Máme k dispozici hned dva klíče

Tradičně (a tradičně pozdě) jsme tu s avízem k naší soutěži v nejnovějším SkillZone podcastu! Tentokrát můžete vyhrát povedený mix rogue-like RPG a manažera fantasy obchůdku Moonlighter. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a třeba vás v neděli vylosujeme.

Hra přichází se zajímavým nápadem – hlavní hrdina Will v noci prochází dungeony a sbírá cenný loot, zatímco přes den nalezenou kořist nabízí ve svém krámku a stará se o správný chod skromného byznysu. Více se o hře můžete dozvědět v našem článku, jen dodáváme, že máme od vývojářů hned dva klíče na Steam, které vhazujeme do ringu.

Soutěžní otázka samozřejmě vychází z našeho nejnovějšího podcastu: Kdy se podle Davida Řasy objeví nová generace konzolí? Každý z účastníků podcastu řekl jedno číslo, takže stačí pozorně poslouchat toho pána úplně napravo a snad se dočkáte správně odpovědi.

Pokud chcete poradit (protože uznáváme, že první část debaty je poměrně košatá), své tipy, kdy vyjdou nové konzole, házíme v čase 45:15. Odpovědi tradičně posílejte na náš e-mail soutez@skillzone.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž podcast“ (nebo nějak tak, ať to poznáme).

Soutěžit můžete až do neděle 24. června, 16:00. Oba výherce vyhlásíme živě během našeho dalšího podcastu, který můžete sledovat každou neděli od 18:00 na našem Twitch kanále. Předplatitelé se mohou pak podívat na záznam hned po skončení relace, ostatní najdou podcast v pondělí večer na našem Youtube kanále.

Source :

Vlastní

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na