Domů » Články » Soutěž o kódy do MMORPG Skyforge v hodnotě €36!

Soutěž o kódy do MMORPG Skyforge v hodnotě €36!

Naše (téměř) pravidelná soutěž se Skyforge se rozrostla o další kódy!

Soutěž ukončena. Děkujeme za účast!

Aktualizace: Vylosovali jsme výherce! Na kód se mohou těšit následující: Jiří Mondek, David Scheier, Patrik Šikýř, Miroslav Marek, Andy Popławski, Milan Vincenc, Mário Pittner, Adam Slováček, Martin Nedveis, Ján Sochna.


Jak jsme se pár týdnů po E3 topili v moři novinek, nezbyl pořádně čas na soutěže. Těch se nám nahromadilo tolik, že se jich přes léto budeme vesele zbavovat! Herní myš od Razeru a Overwatch věci můžete vyhrát ve starší soutěži, zde budeme hrát o kódy do Skyforge!

Kdo nás sleduje již déle, ví, že rozdávačky Skyforge kódů děláme vesměs pravidelně. Opět je ve hře 10 klíčů, každý v hodnotě €36, které odemykají hromadu herních bonusů a in-game měny. Celý jejich obsah si můžete prohlédnout zde. Potěší to jak stávající hráče, tak úplné zelenáče.

Nijak vás soutěžními otázkami trápit nebudeme, jediné, co se po vás bude chtít, je nám napsat, jak se vám líbí současný stav Battleforce, případně co bychom měli změnit. Léto bývá suché nejen na počasí, ale i zprávy, což je pro nás ideální čas něco změnit.

Soutěž potrvá do pondělí 11. července včetně. Výherce vyhlásíme na našich facebookových stránkách i zde v aktualizovaném článku. Hodně štěstí!

Source :
Vlastní
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X