Domů » Soutěž o herní myš Razer a další ceny s motivy Overwatch

Soutěž o herní myš Razer a další ceny s motivy Overwatch

Startujeme letní prázdniny velkou soutěží o fantastické ceny!

Soutěž o herní podložku pod myš najdete na české stránce Razeru. Koukněte se sem!

Aktualizace: Se zpožděním (jak je naším zvykem) jdeme vyhlásit výherce Razer myši a balíku supr cen s motivy Overwatch! Na balík se mohou těšit následující:

Myš Razer DeathAdder – Václav Jančík
Recruit Kit a tričko – Ondřej Koutský
Placky, figurka či plechová deska s motivy Overwatch – Karel Dufka

Výhercům gratulujeme! Ceny by měly dorazit nejpozději do konce týdne, případně se hlašte. Zítra začneme soutěž o herní sluchátka.v 20:00


Soutěž o klávesnici Razer byla podle čísel ta největší, kterou jsme tu kdy měli, a podle ohlasů byste o podobné herní produkty chtěli hrát častěji. Budiž vám přáno – ve spolupráci s Razerem a ABC Data vám tedy přinášíme tematickou prázdninovou soutěž. Nejenže můžete vyhrát velice fešnou herní myš Razer, ale i balík skvělých dárečků s motivy nejnovější blizzardí hry Overwatch!

Tu Ondra před týdny vychválil do nebes ve své recenzi, kterou byste si měli přečíst, pokud jste tak ještě neučinili – soutěžní otázky se budou totiž ptát na jeho dojmy ze hry. Odměn pro vylosované šťastlivce máme více než dost – kromě myšky pro prvního vylosovaného se zbylí dva výherci mohou těšit na řadu cen. Unikátní Recruit Pack a tričko pro druhé místo, placky, figurka či plechová deska s motivy hry pro třetí.

Soutěž končí v sobotu 16. července včetně. Všechny výherce vyhlásíme o víkendu v dopoledních hodinách na naší facebookové stránce i zde v aktualizovaném článku. Telefonní číslo je nepovinný údaj a slouží jen a pouze ke zkontaktování výherce.

Hodně štěstí!

Source :

Vlastní

9
Komentujte

avatar
4 Comment authors
Viet TranMartinKrabathLorgenus Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lorgenus
Člen
Lorgenus

Tak, a teď se jen modlit k všem bohům co znám i neznám, abych měl štěstí. 😀

Krabath
Člen
Krabath

Jak to dopadlo??

Martin
Člen
Martin

Proč nejsou ještě výsledky ?

Krabath
Člen
Krabath

OK.

Martin
Člen
Martin

Furt nic ?