Pillars of Eternity 2: Deadfire

PC
Sledovat
8

Super

SOUTĚŽ: Vyhrajte skvělé RPG Pillars of Eternity 2: Deadfire se SkillZone podcastem!(2 minuty čtení)

Zahrajte si o jedno z nejlepších letošních RPG

SkillZone podcast s pořadovým číslem 17 se točil kolem návratů. Radek se pustil do DLC pro Kingdom Come, Tran vyšel z pohodlí herního doupěte do města chytat potvory v Pokémon Go a Tom zase vtrhl na Festival Fantazie. A pakliže jste hráli první Pillars of Eternity, nyní se můžete do tohoto světa vrátit v rámci tropického pokračování s podtitulem Deadfire. Pokud teda vyhrajete v naší soutěži.

O Pillars of Eternity 2: Deadfire se moc rozepisovat nebudeme, jen odkážeme na naši recenzi a budeme doufat, že vás tímto způsobem náležitě namlsáme na pořádné RPG dobrodružství. V rámci podcastu máme k mání jeden Steam klíč, šancí ale dostanete víc – zítra odstartujeme i velkou soutěž, kde bude kódů hned trojnásobek.

Soutěžní otázka zní: Kdo se kromě Dana Vávry zasekl v našem výtahu před únorovým rozhovorem o Kingdom Come? O této osobě, která se ve studiu Warhorse stará o PR, se v podcastu bavíme v souvislosti s Festivalem Fantazie. Jak Tom sám přiznal v čase 1:10:00, s daným člověkem se dal do řeči a zároveň se pro jistotu i omluvil za onu nepříjemnou událost.

Odpovědi (pokud možno správné) tradičně posílejte na náš e-mail soutez@skillzone.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž podcast“ (nebo nějak tak, ať to poznáme). Výherce vyhlásíme až o týden později, tedy 22. července, o novou soutěž v dalším podcastu ovšem nepřijdete.

SkillZone podcast můžete sledovat každou neděli od 18:00 na našem Twitch kanále. Předplatitelé se mohou pak podívat na záznam hned po skončení relace, ostatní najdou podcast v pondělí večer na našem Youtube kanále.

Source :

Vlastní

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na