Domů » Články » Herní novinky » SOUTĚŽ: Vyhrajte výborné RPG Pillars of Eternity 2: Deadfire na Steam!

SOUTĚŽ: Vyhrajte výborné RPG Pillars of Eternity 2: Deadfire na Steam!

Dovolená, jak má bejt

Neúprosná vedra přímo vybízí k tomu, abychom všichni zdrhli k moři. Coby chudí pisálci nám to letos popravdě moc nevyšlo, proto jsme se rozhodli pro budgetovou dovolenou na plážích souostroví Deadfire. A vy můžete taky, pokud vám osud přihraje Pillars of Eternity 2: Deadfire z naší srpnové soutěže.

Tentokrát můžete vyhrát hned tři Steam klíče k výbornému RPG Pillars of Eternity 2: Deadfire. Právě dnes vyšlo velké příběhové DLC Beast of Winter, což jsme brali jako ideální příležitost, kdy spustit nějakou větší soutěž. A pokud vás lákají desítky hodin poctivého mlácení potvor a plnění questů v exotických kulisách, rozhodně se vyplatí věnovat pět minutek této soutěži a držet si palce.

Více se o hře se moc rozepisovat nebudeme, jen odkážeme na naši recenzi, ze které vychází jedna ze dvou (velmi jednoduchých) soutěžních otázek. Ty najdete ve formuláři níže. Pozornost věnujte i při vyplňování e-mailových adres, aby se nestalo, že se k vám výhra náhodou ani nedostane kvůli malému překlepu. A ne, nebudeme je předávat třetím stranám.

Soutěž ukončíme ve čtvrtek 16. srpna včetně. Výherce vyhlásíme následující den na naší facebookové stránce i zde v aktualizovaném článku. Pokud možno si v tomto termínu hlídejte e-mailové adresy, abychom mohli klíče rozeslat ještě před Gamescomem. Pak už budeme pobíhat celé dny po výstavišti a hrát… no, to uvidíte.

Za nás vše, hodně štěstí!

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X