Domů » Články » SOUTĚŽ: Vyhrajte se SkillZone podcastem aktuální hit Sea of Thieves!

SOUTĚŽ: Vyhrajte se SkillZone podcastem aktuální hit Sea of Thieves!

Jednoho z vás pošleme na širé moře

Zatímco do dnešní půlnoci můžete zkusit štěstí a vyhrát hry a figurky Seven Deadly Sins, v neděli jsme během živého vysílání našeho pravidelného SkillZone podcastu spustili ještě jednu soutěž. Z hlubin moří jsme vytáhli jednu PC kopii Sea of Thieves, která může být vaše.

I když hra přišla s technickými problémy (především kvůli nečekanému zájmu ze strany hráčů), už by měla být slušně hratelná. Se správnou partou kamarádů-pirátů jde o skvělou zábavu a Sea of Thieves rozhodně patří k těm lepším březnovým titulům. Co je třeba k výhře? Stačí odpovědět na soutěžní otázku, co David Řada považuje za nejlepší film podle her.

Odpověď najdete v nejnovějším záznamu našeho povídání níže i na našem Twitch kanále. O filmech podle her se bavíme v čase 00:53:05, Dejv však o svém nejoblíbenějším snímku podle her mluví až v druhé polovině tématu. Tak hezky poslouchejte!

Správnou odpověď posílejte na redakce@skillzone.cz, do předmětu uveďte „Soutěž podcast“ (nebo nějak tak, ať to poznáme). Soutěž končí v neděli 1. dubna ve 12:00, výherce pak vyhlásíme ve stejný den v živém vysílání našeho SkillZone podcastu, který začíná každou neděli v 19:00.

Hodně štěstí a pohodový poslech!

[arve url=”https://player.twitch.tv/?autoplay=false&video=v242844458″ /]

Source :
Vlastní
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X