fbpx

SOUTĚŽ: Vyhrajte se SkillZone podcastem tričko Dead Effect 2 a knížku Star Wars!

Tentokrát tu máme i fyzickou tematickou cenu

Přišel čas na další soutěž se SkillZone podcastem! Minule jste mohli vyhrát speciální Skillzone pytlík s několika drobnými dárečky uvnitř, aktuální cena bude neméně zajímavá. Původně jsme měli nachystané jen tričko, nakonec máme navíc i fajn čtení. 

Pokud se chcete pomaličku naladit na letní teploty, možná vám přijde vhod krví potříštěné tričko Dead Effect 2, které nám do soutěže věnovalo české studio BadFly Interactive. A protože jsme značnou část podcastu věnovali předaleké galaxii, dobrák Radek Chuděj přihodil ze své soukromé sbírky knížku Star Wars: Legends – The Old Republic: Revan, která pojednává o stejnojmenném Sithovi z období Staré republiky.

Ať už chcete vyhrát cokoliv ze zmíněné dvojice, musíte nejdříve odpovědět na soutěžní otázku. Jelikož jsme se hlavně věnovali hrám z dětství, trošku toho využijeme: Na jaké tři hry vzpomíná David Řasa v našem nejnovějším podcastu?

Pokud chcete nějakou nápovědu, o hrách z našeho dětství se začínáme bavit v čase 1:01:15, přičemž své tituly sypeme z úst v kolečku po jedné. Záznam si můžete poslechnout níže. Správné odpovědi nám posílejte na náš nový e-mail soutez@skillzone.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž podcast“ (nebo nějak tak, ať to poznáme).

Hodně štěstí a fajn poslech. A nachystejte se na speciální 10. podcast. Již tuto neděli od 18:00 na našem Twitch kanále!

Zdroj:

Vlastní

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz