SOUTĚŽ: Vyhrajte se SkillZone podcastem speciální pytlíček s překvapením!

Najdete v něm sluneční brýle i „SkillZone VR“

V rámci našeho SkillZone podcastu jsme hodili do soutěže celou řadu zajímavých cen. Rozdali jsme klíče, hry, hrníčky i batůžky, tentokrát si ale dáme něco speciálního. V nejnovějším podcastu můžete vyhrát VIP SkillZone tašku s dárečky.

Tenhle spešl balíček mohli dostat pouze naši hosté na soukromé otvírací party našeho Skillzone studia, nakonec jsme si ale řekli, že uděláme radost i jednomu z vás. Na dárečcích rozhodně nešetříme – v taštičce najdete náramek, klíčenku, sluneční brýle, záložku do knížky a „SkillZone VR“.

Pokud chcete tohle všechno vyhrát, stačí odpovědět na soutěžní otázku: Jakému studiu pomohli vývojáři z Amanita Design, když bylo v tísni? Jako vždy najdete odpověď v záznamu našeho nejnovějšího podcastu. Pokud chcete drobnou nápovědu, o evropských dotacích pro česká studia se Tom Mlejnek baví v čase 00:27:20.

A teď pozor. Správné odpovědi nám posílejte na náš nový e-mail soutez@skillzone.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž podcast“ (nebo nějak tak, ať to poznáme). Soutěž končí v neděli 6. května ve 12:00, výherce pak vyhlásíme ve stejný den v živém vysílání našeho SkillZone podcastu, který začíná každou neděli v 19:00.

Hodně štěstí na na viděnou!

 

Zdroj:

Vlastní

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz