Domů » Články » SOUTĚŽ: Vyhrajte tričko a podložku pod myš s motivy české hry TauCeti Unknown Origin

SOUTĚŽ: Vyhrajte tričko a podložku pod myš s motivy české hry TauCeti Unknown Origin(2 minuty čtení)

Abyste měli co nosit a na čem jezdit myší

Ve víru letošní E3, kterou budeme ještě nějakou chvilku pokrývat, jsme skoro zapomněli na naši aktuální soutěž k podcastu. A byla by to škoda vzhledem k tomu, jaké fešné ceny máme k dispozici. Tentokrát hrajeme o tričko a podložku pod myš s motivy české hry TauCeti Unknown Origin.

Na červnovém Game Accessu jsme si mohli nejnovější sci-fi střílečku od studia BadFly vyzkoušet dobrých pár desítek minut, tudíž v nejbližší době očekávejte naše dojmy z hraní. Dřív, než jsme se vrhli k dalšímu stánku, nám ale od autorů přistála do náruče taška s dárečky. O část z nich můžete nyní soutěžit – pro tuto chvíli házíme do ringu tričko, podložku pod myš a nějaký náhodný bonus.

Co se týče soutěžní otázky, ta vychází z našeho posledního „předétrojkového“ podcastu: Která erotická/sexuální/kontroverzní hra „zaujala“ Toma Mlejnka? Titul ho kupodivu přivedl do naší tehdejší Battleforce redakce, jelikož se objevil i v jedné z našich starších TOP 10. Celý záznam z posledního podcastu najdete níže.

Pokud chcete pomocnou páku, zmínka padne během naší debaty o hře Agony, která začíná v čase 1:08:05. Sami jsme si nebyli jistí s názvem hry, přijímáme proto i různé varianty, pokud budou obsahovat zásadní anglické slůvko. Své odpovědi tradičně posílejte na náš e-mail soutez@skillzone.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž podcast“ (nebo nějak tak, ať to poznáme).

Soutěžit můžete až do neděle 17. června, 16:00. Výherce vyhlásíme živě během našeho dalšího podcastu, který můžete sledovat každou neděli od 18:00 na našem Twitch kanále. Předplatitelé se mohou pak podívat na záznam hned po skončení relace, ostatní najdou podcast v pondělí večer na našem Youtube kanále.

[arve url=”https://youtu.be/eGyoAdMb5nI” /]

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Vlastní
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X