Domů » Články » Soutěžte s vydavatelem Comgad o hry na Steam!

Soutěžte s vydavatelem Comgad o hry na Steam!

...a taky jednu hru na PS4!

Soutěž ukončena, děkujeme za účast! Jdeme vyhlásit výherce – na e-mail s klíči se mohou těšit následující šťastlivci:

Transport Fever:
Jan Zelinger
Honza Richter

Euro Truck Simulator 2: Vive la France:
Matěj Straka

Farming Simulator 17 na PS4:
Martin Kvašsay


Už jsme stihli odstartovat pár menších lajkovacích soutěží, nyní ale přišla řada na něco většího! S českým vydavatelem Comgad máte nyní šanci vyhrát pár aktuálních pecek. A pokud máte rádi dopravní prostředky, potěšíme vás!

Ve hře máme následující kousky – nástupce klasických tycoonů Transport Fever, čerstvě vydané DLC Vive la France pro český Euro Truck Simulator 2 a v neposlední řadě Farming Simulator 17 pro PS4. Ano, možná se vám to nezdá, ale má více aktivních hráčů než nejnovější Call of Duty a podporuje na konzolích modifikace.

Pokud se vidíte s jednou zmiňovaných her o vánočních svátcích, stačí odpovědět několik jednoduchých otázek v soutěžním formuláři. Jedinými předpoklady je schopnost používat Google a číst v textu, takže žádná revoluce. Za ceny děkujeme společnosti Comgad!

Soutěž ukončíme v sobotu 17. 12. včetně a výherce vyhlásíme hned v neděli v odpoledních hodinách na naší facebookové stránce i zde v aktualizovaném článku. A to by bylo snad vše, teď nás nerušte. Musíme odvézt náklad do Paříže…

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X