fbpx

Vylepšená verze Space Hulk: Deathwing vyjde v květnu. Nabídne novou třídu, zbraně i mise

Hra poprvé zamíří i na PS4

Space Hulk: Deathwing neměl zrovna nejlepší start. Kooperativní akční FPS ze světa Warhammer 40 000 vydal Focus Home Interactive koncem roku 2016 exkluzivně pro PC, přičemž se titul nesetkal s velkým úspěchem. Hra trpěla špatným technickým zpracováním a nepovedeným soubojovým systémem, kritici však chválili skvělý level design a atmosféru.

Nyní přišel čas na opravku. Některé chyby byly částečně napraveny loni velkou aktualizací. Hned na to začali vývojáři ze studia Streum On pracovat na vylepšené edici, která měla vyjít již v minulém prosinci. Nakonec však bylo vydání posunuto na 22. května.

Hra nabídne oproti původní verzi novou třídu Chaplain, zbraně, dovednosti, nepřátele, propracovanější systém postupu a a speciální mise s náhodnými úkoly. Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition se kromě Steamu nově podívá i na PlayStation 4.

Stávající majitelé původní PC verze obdrží veškerá vylepšení formou bezplatné aktualizace. Pokud se nemůžete dočkat, až si na sebe nasadíte brnění deathwingovského vesmírného mariňáka, zakroužkujte si v kalendáři 22. květen.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Deus Vult! Přidejte si Crusader Kings 2 do své knihovny na Steamu

Ondřej Pešek
Maloměstský geek, hráč a britpoper. Studuje na gymnáziu, moc se ale nepřetrhne. Místo toho raději dělá to, co geekové a hráči běžně dělávají, a následně o tom píše veřejně na internetu.