Domů » Články » Herní novinky » Digitální deskovka? Space Hulk: Tactics čerpá z původních pravidel a nebojí se vlastních nápadů

Digitální deskovka? Space Hulk: Tactics čerpá z původních pravidel a nebojí se vlastních nápadů(2 minuty čtení)

Fanoušci univerza Warhammer 40K, spojte se! Deskovka Space Hulk: Tactics dostala virtuální zpracování a poměrně věrně vychází z původních pravidlech. Ať už sedíte u počítačů nebo konzolí, nebudete ušetřeni krvavých řežeb. Chcete být terminátory pěchoty Blood Angels nebo slizkými genestealery? Hra vám povolí obě možnosti.

Po plejádě warhammerovských strategií a stříleček se tentokrát můžete těšit na tahovou akcičku. Hráče čeká široká paleta úprav pro vaše bojovníky různých tříd, ať už budete kopat za terminátory či genestealery. Zbraně nabídnou celou řadu různých bonusů a způsobů, jak rozpoutat ohňostroj, veškeré vizuální úpravy ovšem budou ryze kosmetické. Kdo by ale nechtěl mít tým, který vypadá naprosto tip ťop podle jeho představ?

Oproti deskovce Space Hulk: Tactics obsáhne i systém karet. Ty mohou razantně zvrátit průběh bitvy, když vám zrovna teče do mariňáckých bot. Každé kolo si „líznete“ jednu kartu z předem vytvořeného balíčku a následně buďto vyvolat jejich efekty, nebo je i odhazovat a získávat tak další akční body pro svou partu.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=jrKPH1mXHxk” /]

Na bojiště se můžete koukat izometricky i z pohledu první osoby, takže každý kill či vlastní smrt si můžete vychutnat přímo z pohledu mariňáků, případně emzáků. A že takových situací bude dost – jeden dobrý zásah bude v některých momentech znamenat okamžitou smrt.

Krom kompetitivního multiplayeru vývojáři slibují také editor misí, v němž dostanete na výběr na tvorbu mapy ze tří různých prostředí: Imperial, Eldar a Orc. Studio Cyanide si od toho slibuje prodlouženou životnost a pestřejší obsah pro hru, pakliže se ujme na trhu.

To uvidíme už za více než týden. Space Hulk: Tactics vychází 9. října na PC, PS4 i XONE.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=0yrwmu38y90″ /]

Source :
Vlastní
X
X