Domů » Články » Herní novinky » Sparťané ukazují svá naleštěná kopí na konzoli Nintendo Switch

Sparťané ukazují svá naleštěná kopí na konzoli Nintendo Switch

TOHLE… JE… SWITCH!… Bohužel jsme neměli žádný zbytný PlayStation 4, který bychom skopli do propasti (a navíc se bojíme, co by na to řekl Kratos), takže si tu nebohou černou krabici letící vstříc své neodvratné zkáze jenom v duchu představte. Poměrně novátorská herní konzole společnosti Nintendo ovšem nepřestává překvapovat a zdá se, že má našlápnuto do oblačných výšin. A to doslova!

Již dlouho očekávaný nový díl oblíbené série Assassin´s Creed s podtitulem Odyssey je totiž dalším kouskem, který Nintendo testuje na svém vlastním pojetí Cloudového hraní titulů, na které by jinak jejich nová vlajková loď neměla dostatek páry. Kdo by netoužil odnést si svého oblíbeného Sparťana do školy či práce a místo nudných povinností zažívat napínavá dobrodružství napříč starověkým Řeckem? Nejásejte ale předčasně. Tahle služba totiž zatím oficiálně funguje jenom v některých oblastech Japonska a vyžaduje vysokorychlostní připojení k internetu úrovně, které mají tak akorát ve Skillu a možná… ale vážně jenom možná… ještě v NASA. Každopádně se ve spojení s mobilitou Switche jedná o něco, co by mělo Nintendo rozhodně dotáhnout do zdárného konce!

Na videu níže můžeme vidět úvodní část Assassin´s Creed Odyssey, kde probíhá krátký boj krále Leonida. Jasně latence není úplně špičková. Už jen skutečnost, že se tenhle pekáč buchet vůbec po obrazovce Switche prohání, nám ale dává naději.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=-DcwbsbJQXY” /]

 

Source :

YouTube

X