Domů » Články » Spawn vtrhne do Mortal Kombat 11 co nevidět

Spawn vtrhne do Mortal Kombat 11 co nevidět(1 minuta čtení)

Terminátor je zpět a pod kotel nově přiloží i Spawn. Brutální superhrdina ze stejnojmenné komiksové předlohy se zúčastní turnaje o osud země a dalších světů již za několik dní. 

Ikonický “superhrdina” Spawn bude nejnovějším přírůstkem do roasteru Mortal Kombat. Posledně do turnaje na život a na smrt zavítal sám Arnold Schwarzenegger A.K.A. Terminátor. Spawn není typickým superhrdinou, kvůli jeho temné minulosti a smlouvě s ďáblem se o něm mluví také jako o antihrdinovi. Perfektní pro doplnění brutálního světa Mortal Kombat. Na Spawna se čeká již nějakou dobu, k jeho oficiálnímu odhalení došlo, spolu s dalšími charaktery, už během loňského léta. Nyní byla na Twitteru zveřejněna informace, že Spawn bude k mání v předběžném přístupu od 17. března a týden nato ho čeká plné vydání. Spawnovo úvodní video je doprovázeno novými tituly (meccy metalcoru) floridské hudební skupiny Trivium s názvy IX a Scattering the Ashes. 

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] to ani měsíc, co se v Mortal Kombat 11 zjevil postrach zločinců Spawn, a nyní nám NetherRealm Studios dávají další nášup. Je to Ash Williams se svou všude […]

X
X