SpellForce: Heroes and Magic – Úspěšná série dorazila i na mobilní telefony(1 minuta čtení)

Vezměte do ruky meč, osedlejte koně a vrhněte se do boje. Zvolte si koho povedete – čestné lidi, zlé temné elfy nebo zuřivé orky? Setkejte se s ostatními rasami jako jsou trpaslíci, trolové nebo gargoylové a rozhodněte se, jestli jsou cennými spojenci nebo si zaslouží být rozdrceni na bojišti.

SpellForce – Heroes & Magic je mix tahové strategie a RPG, odehrávající se ve světě EO. Samotný gameplay je rozdělený do dvou částí. První je strategická, při které budujete říši, vaše jednotky prozkoumávají mapu, těží suroviny a zabírají doly. Druhá nastává, když se setkají dvě armády. Hra se přepne do taktického modu, hráč stane generálem a udílí rozkazy.

Hra nabízí přes 45 různých jednotek jako jsou třeba pěšáci, rytíři, lučištníci, katapulty, skřetí šamani a jiné. Každá má samozřejmě své silné stránky i slabiny a některé mají speciální schopnosti. Jednotky získávají zkušenosti a s každým levelem se stávají silnějšími. Kromě správy a upgradu armády se hráč musí zabývat i povinnostmi vládce země, rozvíjet města, rozšiřovat území a těžit suroviny.

SpellForce: Heroes and Magic je k dispozici na Android a iOS.

X