Domů » Články » Herní novinky » Spider-Man vtrhne na PS4 již na podzim. Vývojáři navíc odhalili část sběratelské sošky

Spider-Man vtrhne na PS4 již na podzim. Vývojáři navíc odhalili část sběratelské sošky

Na čem to ten Peter Parker stojí?

Původní trilogie filmů se Spider-manem jistě utkvěla v paměti nejednomu fanouškovi komiksů, ať už v dobrém či špatném. Velmi zapamatovatelnou postavou byl i J. Jonah Jameson a jeho posedlost s fotkami pavoučího hrdiny. Na nás pomalu taky. Myslíme to bez dvojsmyslů.

Spider-Man totiž brzy vtrhne na Playstation 4 jako jeden z mnoha exkluzivních titulů. Sony ho poprvé ukázalo na loňské E3 a od jeho vydání nás dělí už jen pár měsíců. Vývojáři ze studia Insomniac ve středu oznámili datum vydání, které spadá na 7. září.

Zároveň představili digitální Deluxe edici, ve které najdete bonusové obleky a DLC The City That Never Sleeps. V něm Spider-Mana čekají další tři kapitoly s novými padouchy a dalšími postavami. Co se týče fyzické sběratelské edice, u ní jsou autoři poněkud tajemní.

V ní se nachází soška Spider-Mana. Peter Parker v ní stojí na.. no, my vlastně nevíme na čem. Vývojáři si zbytek sošky nechávají pro sebe a její úplné odhalení plánují na léto. My si s tím ale stále lámeme hlavu. Je to Hulkbuster? Batmobile? Čapí hnízdo? Nebo snad krabička od Half-Life 3? Samé otázky…

Čtěte také: Do Mordoru míří velké změny. Shadow of War se definitivně loučí s mikrotransakcemi

[arve url=”https://youtu.be/luh7RLYn1Bw” /]

Source :

vg247.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X