Domů » Články » Spider-Man konečně ukázal další záběry ze hry. Postaví se celé bandě superzáporáků

Spider-Man konečně ukázal další záběry ze hry. Postaví se celé bandě superzáporáků

Nechť spekulace započnou
Spider-Man

Sony to s exkluzivními tituly umí. Letošní konference na E3 nebyla žádnou výjimkou a kromě The Last of Us: Part 2 nebo Death Stranding se ukázal i očekávaný pavoučí muž. Spider-Man od vývojářů z Insomniacu se tak dočkal hutné gameplay ukázky, kde o záporáky není rozhodně nouze.

Ukázka pochází nejspíše ze začátku hry, kdy se Spider-Man s policistkou Yuriko Watanabe vydá prozkoumat problémy ve vězení. Bohužel z něj začínají utíkat vězni, které za mříže dostal právě pavoučí muž. Náhoda je blbec.

Spider-Man potká hned pět hlavních padouchů, s nimiž se během hraní pustíme do křížku. Autoři tak připravili nástup komiksového týmu Sinister Six. Avšak jeho vůdce je stále neznámý a vývojáři z Insomniac Games spustili další vlnu spekulací. Bude to Green Goblin? Doctor Octopus? Thanos? Spider-Vepř?

Každopádně samotný gameplay vypadá přesně tak, jak si pavoučího muže v akci můžete představit. Po místnosti létá jako Batman v arkhamovské sérii, pavučiny posílá na všechny strany a do všeho hází jednu hlášku za druhou.

Peter Parker je v této verzi již zkušený superhrdina, v ulicích New Yorku ostatně bojuje již osm let. Rozhodně se tak máme na co těšit, i když se ostatních hrdinů od Marvelu nejspíše nedočkáme. Datum vydání je stanoveno na 7. září.

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce. Co se týče konferencí, všechny můžete sledovat na našem Twitch kanále (a klidně dejte follow, ať vám nic neunikne). Konkrétní české časy přímých přenosů najdete v našem souhrnném E3 článku.

Čtěte také: Ubisoft představil Trials Rising. Okamžitě spustil přihlášky do uzavřené bety

[arve url=”https://youtu.be/UULKDCh42SI” /]

Source :

Tisková konference Sony

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X