Domů » Články » Spider-Man: Miles Morales údajně vyjde i s remasterovanou verzí původní hry

Spider-Man: Miles Morales údajně vyjde i s remasterovanou verzí původní hry

Spider-Man je jedna z nejúspěšnějších her na PlayStation 4. Nyní nám byla v rámci červnové prezentace PlayStation 5 her představena nová hra z tohoto universa, a to konkrétně Spider-Man: Miles Morales. 

Původně se rozkřiklo, že se bude jednat pouze o DLC, ale není tomu tak. Půjde o samostatnou hru, která nás podobně jako třeba Uncharted: The Lost Legacy vezme na dobrodružství s jinou postavou ve známém universu. Hrát se bude za Milese Moralese, kterého jste mohli vidět již v původní hře a pokud jste ji navíc dohráli, nepřekvapí vás, proč hrajete zrovna za něj. Nyní se ale objevily nové informace, že společně se Spider-Man: Miles Morales vyjde i remaster původní hry pro PlayStation 5. Tuto informaci prozradilo nové číslo časopisu Game Informer. Konkrétně se zde píše: „Miles Morales není obyčejné pokračování, protože přichází v bundlu s remasterem původní hry Spider-Man, která naplno využije výkonu PlayStation 5.“ 

Dávalo by to smysl, protože noví hráči budou mít šanci projít si příběh, než se pustí do nové hry. Navíc právě Spider-Man byl hrou, která byla prezentována magazínu Wired a ukazovala, jak rychle dokáže PS5 načítat jednotlivé části města. Ačkoliv byl Spider-Man vydán teprve před dvěma lety, musíme mít na paměti, že hra byla velice limitovaná výkonem PS4. Zejména je to vidět na pohybu po městě, který je sice plynulý, ale v nové verzi by mohl být ještě lepší, protože město se před vámi bude načítat o dost rychleji. Uvidíme tedy, zda se tahle spekulace potvrdí a my si budeme moci užít skvělé komiksové dobrodružství na nové generaci konzole PlayStation.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X