Domů » Články » Herní novinky » Marvel’s Spider-Man je nejrychleji prodávanou hrou v UK. Dočká se New Game+ módu

Marvel’s Spider-Man je nejrychleji prodávanou hrou v UK. Dočká se New Game+ módu

Parkere, jdete pozdě!
Spiderman

Pavoučí muž může bouchat šampaňské. Marvel’s Spider-Man se stal nejrychleji prodávanou hrou na území Velké Británie, překonal tak i God of War či multiplatformní Far Cry 5. Vývojáři z Insomniac Games navíc dokončují New Game+ režim, který by měl do hry přijít v blízké době.

Spider-Man vyšel minulý pátek exkluzivně pro PS4 a po celý týden se držel na první příčce mezi nejprodávanějšími tituly. A co víc, urval si hned několik dalších rekordů – jde o nejprodávanější spidermanovskou i marvelovskou hru vůbec a ve Velké Británii se stal také nejrychleji prodávanou hrou letošního roku.

Sesadil tak perfektně hodnocenou PS4 exkluzivitu God of War i březnové Far Cry 5, které ovšem vyšlo na vícero platformách. Pro autory neméně vynikajícího Ratcheta & Clanka jde o famózní a zasloužený úspěch.

Spider-Man se navíc dočká New Game+, který odhalili vývojáři z Insomniac Games skoro jen tak mimochodem. Na dotaz fanouška na Twitteru, zda do pavoučí PS4 exkluzivity doputuje režim NG+, autoři hry odpověděli „ano, právě na něm pracujeme a vylaďujeme ho!”

Čtěte také: FIFA 19 nebude jen o Champions League. V příběhovém módu nabídne hned tři různé hrdiny

Source :

Videogamer, VG247

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X