Domů » Články » Spider-Man se vrací do MCU a třetí solový film je na spadnutí

Spider-Man se vrací do MCU a třetí solový film je na spadnutí

Trvalo to přesně 37 dní, kdy Spider-Man nebyl součástí MCU. Ostatně i já sám jsem tvrdil, že Spider-Man se stal důležitou postavou v MCU a Sony s Disney se musí nějak dohodnout.

Kevin Feige potvrdil, že pracuje na třetím sólovém Spider-Man filmu s Tomem Hollandem v hlavní roli. Ví se dokonce i datum premiéry, které je stanoveno na 16. července 2021.

Samozřejmě, že se tento návrat neobešel bez kompromisů a Disney musel slevit ze svých původních nároků. Sony bude nové filmy se Spider-Manem financovat z 25% a Disney má nárok na 25% z výdělku. To zní celkem férově. Navíc to vypadá, že Spider-Man bude jediný hrdina, cestující mezi filmovými vesmíry. Bude se totiž vyskytovat jak v MCU tak ve Spider-verse, který chystá Sony. Prvním ohlášeným filmem kde by se Spider-Man měl objevit je Venom 2. Už to opravdu začíná být jako v komiksech, kde je mnoho dimenzí a alternativních vesmírů, kde se pokaždé děje něco jiného. Každopádně jsem si velice oddychl, protože Spider-Man je můj oblíbenec a jeho ztvárnění v podobě Toma Hollanda mi prostě sedí (promiň Tobey).

View this post on Instagram

😏

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X