Domů » Články » Herní novinky » Vrátí se letos série Splinter Cell? Na Amazonu se na chvilku objevil nový díl

Vrátí se letos série Splinter Cell? Na Amazonu se na chvilku objevil nový díl(1 minuta čtení)

Je na čase zase rozsvítit set pro noční vidění

Herních tichošlápků rozhodně nemáme málo. Vedle Garretta máme třeba Corvo Attana, Adama Jensena nebo třeba Hitmana. Jen jeden z nich ale má děsivé brýle se třemi zelenými světýlky. Sam Fisher je holt nenahraditelný, o něm ani sérii Splinter Cell jsme od roku 2013 ale neslyšeli.

Po vydání Splinter Cell: Blacklist se série držela svého jména a bez povšimnutí zmizela ze světa. Není se ani čemu divit, Ubisoft měl před pěti lety připravené výdělečnější tituly. Navíc odešla jedna Jade Raymond, která při vývoji hrála důležitou roli.

Nyní se ale konečně objevily kousíčky naděje. Jak už to poslední dobou bývá, zvídavý hráč na redditu si všiml podivného záznamu na kanadském Amazonu. Ten se jmenoval jednoduše Tom Clancy’s Splinter Cell 2018, a to bylo bohužel všechno.

Amazon rychle zareagoval, položku odstranil a spekulace hráčů tak nepřímo potvrdil. Pokud se doopravdy nejednalo o podvrh nebo chybu v systému, můžeme se nejspíš na podzim dočkat nového dobrodružství Sama Fishera. Jak známe Ubisoft, představení se určitě dočkáme nejpozději na letošní E3.

Čtěte také: Do Hearthstone míří vlkodlaci. Nové rozšíření se jmenuje The Witchwood
Tom Clancy's Splinter Cell 2018

 

 

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X