Domů » Články » Herní novinky » Vyjde letos nový Splinter Cell nebo Gears of War? Podle hromadného leaku se jich dočkáme již brzy

Vyjde letos nový Splinter Cell nebo Gears of War? Podle hromadného leaku se jich dočkáme již brzy

Vypadá to, že E3 už začíná

Každé herní studio se s předčasnými úniky informací vypořádává jinak. Mnoho z nich dělá, jako kdyby se nic nestalo, jiní zase vyjdou s oznámením hned ven. Včerejší oznámení RAGE 2 ze zajeté rutiny trochu vybočilo, na(ne)štěstí se se střílečkou objevily spekulace o novém Splinter Cell nebo Gears of War.

Viníkem je opět kanadská pobočka Walmartu. Ve své nabídce krátce ukázala položky jako Assassin’s Creed, Splinter Cell nebo Gears of War 5. Obchod svou chybu rychle napravil, avšak na pořízení několika screenshotů to bohatě stačilo.

Hned se také objevily spekulace, zda nejde o podvrhy. Mnoho titulů sice již bylo oznámeno, například The Division 2 nebo Borderlands 3, na druhou stranu má Walmart i pár chyb. Zrovna Forza Horizons 5 nevypadá moc přesvědčivě, přeci jen poslední díl nesl název Forza Horizon 3.

Pokud se ale obchod nemýlí a my se na E3 dočkáme oznámení Just Cause 4, nového Splinter Cellu či čtvrtého Metroid Prime, rozhodně se zlobit nebudeme. Zda se předpověď Walmartu vyplní, uvidíme mezi 9. a 12. červnem, kdy se odehrají hlavní konference herních vydavatelů.

Čtěte také: Je ve vývoji, není ve vývoji? Vývojáři originálně zareagovali na prokecnutí o RAGE 2

Splinter Cell Walmart

Source :

polygon.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X