Domů » Články » Filmy a seriály » Filmové tipy » Splň svůj úděl a šamanů buď král. Už příští rok v rebootnutém anime

Splň svůj úděl a šamanů buď král. Už příští rok v rebootnutém anime

Shamana King reboot 2021
Shamana King reboot 2021

Anime, které důverně zná každý, kdo sledoval Jetix, dostane v příštím roku Reboot. Držet se má předlohy nové mangy Shaman King: Complete Edition. Seriál bude animován ve stylu Shonen, který diváci znají z Naruta nebo Bleach.

Příběh bude sledovat třináctiletého chlapce Yoh, který umí nejenom mluvit s duchy, ale dokáže se i s nimi spojit a využívat jejich sílu. Jako je to u jeho ducha strážného – Amidamara. Spolu se dostanou do turnaje šamanů. Vítěz bude titulován Králem šamanů a je mu splněno jakékoliv přání. Zní to jednoduše, ale ti z nás, kteří znají původní mangu a anime, vědí, že se celá věc pěkně zamotá a čeká nás několik epických bitev a příběhových zvratů.

Snaha o reboot byla už v roku 2017. Tvůrce Hiroku Takei se tehdá nechal slyšet, že doufá v pořádný reboot. Bohužel tehdejší předělávka Krále Šamanů nebyla schopna získat původní dabéry a hudbu, kterou na seriálu tak milujeme. Dnes to vypadá, že se všechno ubírá dobrým směrem a reboot se stává realitou.

Původní anime mělo 64 epizod s otevřeným koncem. Není zatím známo, jak bude vypadat nová manga, podle které seriál vznikne. S jistotu se ale dočkáme všeho, co jsme znali. Původní seriál se legálně nedá streamovat na žádné platformě. Reboot by se však měl objevit na Crunchyroll nebo na Funimations, pokud se podaří získat vysílací práva.

A pro trochu nostalgie a zkrácení čekání si připomeňme legendárni znělku z původního anime Král Šamanů.

Source :
Avatar
Written by
LoLkař a Simař se speciálním místem pro Mass Effect v srdíčku, student mediálních průmyslů, AV geek, wannabe novinář. #gayandproud #climatechangeisatopic #neverskipmetalsong

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X