Domů » Články » Herní novinky » Splněný dětský sen! První trailer na film Detective Pikachu!

Splněný dětský sen! První trailer na film Detective Pikachu!

Od filmu Detective Pikachu jsme čekali všechno možné, ale tohle opravdu ne…

Každý v naší redakci chtěl být někdy trenérem Pokémonů a doma se nám válí desítky důkazů tohohle snažení. Teď to ale vypadá, že příští rok se všichni společně sejdeme v kině, abychom na dny s kapesními příšerkami zavzpomínali u jejich vůbec prvního hraného celovečeráku jménem Detective Pikachu!

Pokud máte rádi Pokémony, jistě vám Detective Pikachu není neznámý. Pro kapesní konzole z rodiny Nintendo 3DS už totiž v minulosti vyšla stejnojmenná (a navíc vcelku solidní pozn. redakce) hra s tímhle žlutým vyšetřovatelem v hlavní roli. O tom, že se na nás chystá také hraný film, už nějakou dobu víme. Stejně tak víme, že hlas detektivovi Pikachu poskytne Ryan Reynolds. Co jsme ovšem do teď nevěděli je to, jak bude vlastně celý film vypadat.

Očekávali jsme standardní digitální peklo, ale po prvním traileru jsme museli sbírat bradu z podlahy a pustit si to celé ještě jednou, abychom uvěřili tomu, co jsme právě viděli. Tohle nejsou Pokémoni, jak je známe a je to dobře! Film se bude odehrávat v Ryme City, které svým vzhledem ovšem připomíná Blade Runnera, jen bez deště a věčné tmy, zato s hromadou neonů.

Tohle prostě bude buď ten nejlepší Pokémon film všech dob, nebo právě ten nejhorší, a my už se nemůžeme dočkat, až to zjistíme. Níže se můžete podívat na výše zmíněný první trailer a udělat si vlastní názor.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=1roy4o4tqQM” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X