Domů » Články » Společnost Konami se vyjádřila k unikům ohledně Silent Hill her

Společnost Konami se vyjádřila k unikům ohledně Silent Hill her

Nedávno jsem vám přinesl článek o údajném vývoji dvou nových Silent Hill her. Jedna z nich by měla být reboot a druhá prakticky virtuální film ve stylu Until Dawn, rozdělený na epizody. Zatímco většinu studií nechávají tyto drby chladnými, Konami se rozhodlo k těmto spekulacím vyjádřit.

Řekněme si to na rovinu, Konami lehce teče do bot. Po neslavném rozchodu studia a Hidea Kojimi bylo spoustu hráčů naštvaných. Konami si tedy tímto zřejmě chce hráče naklonit zpátky a získat znovu jejich přízeň. Asi pochopili, že vydávat jen nemastný, neslaný fotbal a vyrábět výherní automaty není úplně to pravé. „Snažíme se naslouchat hráčům a přemýšlíme nad tím, jak jim přinést naši další hru. Žádné další informace bohužel nemůžeme sdělit,“ říká k situaci samotné Konami.

Pokud se takto studio vyjádří, většinou to znamená, že se opravdu něco děje. Návrat Hideo Kojimi asi ale čekat nemůžeme. Ovšem hra by se v mnohém mohla inspirovat právě v původním P.T., který vyšel pro PS4. Navíc jeden z původních vývojářů Silent Hill 2 Masahiro Ito na Twitteru oznámil, že pracuje na novém titulu a doufá, že hra nebude při vývoji zrušena.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X