Domů » Články » Společnost Razer si nechala patentovat nové herní zařízení

Společnost Razer si nechala patentovat nové herní zařízení

Firma Razer vyrábí od roku 2005 herní příslušenství a řadí se mezi top výrobce. V posledních letech se ale začala zajímat i o jiná zařízení, spojená s hraním počítačových her.

Razer Phone 2 je mobilní telefon, na kterém rozjedete jakoukoliv hru, určenou na mobilní telefony tohoto typu. O noteboocích Razer Blade Stealth by se dalo říci, že patří mezi špičku mezi ultrabooky. Kam se vrtnout teď? Díky LetsGoDigital se povedlo dohledat patent, který si firma zaregistrovala 1. srpna tohoto roku. Schválně, jestli vám zařízení něco připomíná?

Ano, vypadá jako Nintendo Switch. Doposud se neví, zda bude mít zařízení svůj vlastní operační systém. V patentu je uvedena technologie připojení Bluetooth s mobilním telefonem. Ovladače po stranách jsou odnímatelné, stejně jako u Switche, jsou zde ale použity na magnetické bázi, což je oproti Nintendu inovativní. Váha kolem 1,4 kilogramů není úplně na komfortní hraní. Já osobně mám ale raději těžší myši i ovladače, takže bych to úplně neviděl jako problém.

Razer Edge byl tablet, který byl uveden na trh v roce 2013 za nepříliš skromnou cenu, ale jednalo se o nejlepší tablet své doby a vypadá to, že tento patent naznačuje jeho nástupce.

Razer je firma, která má přes 3000 patentových přihlášek, jsou tedy opravdu inovátory technologií. Otázkou zůstává, zda toto zařízení spatří světlo světa, nebo poslouží jako inspirace pro jiné vývojáře.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X