Společnost Wargaming chystá oslavu na počest stoletého výročí tanků(3 minuty čtení)

Wargaming zve všechny hráče na řadu skvělých eventů ve hrách World of Tanks na PC a konzolích a také ve World of Tanks Blitz

Společnost Wargaming je hrdá na to, že může oslavit stoleté výročí tanků naprosto ojedinělým způsobem, a to celou řadou online i tiskových akcí na počest prvního tanku Mark I. Ten se vůbec poprvé objevil na bojišti 15. září 1916 v 6:20 minut anglického času. Na oslavu této vskutku velkolepé události se Wargaming spojil se svými přáteli z Tankového muzea v Bovingtonu, aby připravil ojedinělou a současně velmi důstojnou oslavu tohoto výročí na londýnském Trafalgarském náměstí 15. září 2016.

Na pořadu dne však nejsou jen oslavy v Londýně, protože na hráče čeká celá řada in-game událostí, které bude stát za to si vyzkoušet. Novinky se ve hře objeví již 14. září, a to na Xbox 360, Xbox One a PlayStation®4. PC hráči se připojí 15. září a pro fanoušky World of Tank Blitz se nový obsah ukáže 19. září.

„Wargaming byl stvořen s vášní pro historii a videohry. Tento náš zápal se prolíná skrze všechno, co děláme,“ vysvětluje CEO Wargamingu Viktor Kislyi. „V září oslavíme okamžik, který nezměnil jen historii vojenské techniky, ale inspiroval také celé generace tvůrců stavět důmyslná vozidla. Chceme poděkovat tanku Mark I, který zažehl věk tanků a připomenout si tento okamžik s nadšením a vášní naší komunity.“

Pusťte si 360° a prohlédněte si vnitřnosti prvního tanku na světě!


Hlavní oslavy stoletého výročí tanků se uskuteční 15. září v Londýně v partnerství s Tankovým muzeem v Bovingtonu. V průběhu této akce se na Trafalgarském náměstí objeví replika tanku Mark IV, který vznikl pro potřeby natáčení filmu War Horse Stevena Spielberga. Účastníci akce však uvidí i tank Mark I, který přivede k životu rozšířená realita – tuje třeba vidět na vlastní oči, abyste uvěřili. Na náměstí si britský televizní moderátor Dan Snow společně s představiteli Wargamingu popovídá o dědictví tanku Mark I.

World of Tanks na PC se k oslavám připojí herním eventem již 15. září, který dostal název Konvoj. Hráči budou řídit zcela nový typ vozidla, obrněný čtyřkolový Lanchester vyzbrojený rychlopalnými kulomety, které jsou neuvěřitelně pohyblivé. Hráči budou rozděleni do dvou týmů po sedmi. Jeden tým bude chránit Mark I, který se pohybuje po bojišti první světové války. Druhý tým se jej bude pomocí výbušnin snažit zastavit.

Zákopový mód pro World of Tanks na konzolích se objeví 14. září a přinese časově omezený mód obsahující nejen Mark I, ale také exkluzivní konzolovou mapu Thiepval Ridge s 1,2 km2 zalesněným prostorem.

WoT_Blitz_Artwork_Mark_1


V neposlední řadě proběhnou in-game oslavy také ve hře World of Tanks Blitz. Po dobu jednoho týdne, počínaje 19. zářím, budete mít možnost ovládat modifikovaný tank Mark I v lítých bitvách 7 na 7 hráčů. Pokud během této doby zažijete alespoň deset bitev, medaile je vaše!

V souladu s naším závazkem, v němž chce Wargaming propojovat rozdílné generace v průběhu dějin, technologií a inovací, představuje i video, které vám umožní virtuální 360° prohlídku uvnitř prvního tanku na světě. VR video kombinuje prohlídku bovingtonského muzea s dokumentární záběry. Video však především nabízí 360° in-game scény tanku Mark I. Je to vůbec poprvé, kdy Wargaming používá ve hře World of Tanks prostorové přehrávání videa.

V rámci stoletého výročí a oslav připravili společně s Tankovým muzeem mobilní aplikaci Tank 100, která je k dispozici pro iOSAndroid. S touto aplikací si vychutnáte AR WWI tank ve vašich rukou.

Source :

Tisková zpráva, plné znění

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na