Spolu s Tennoconem 2019 byl během víkendu do Warframu přidán nový obsah(2 minuty čtení)

Nová kapitola Nightwave a nový prime jsou již zpřístupněny na všech podporovaných herních platformách. Během tennoconu byl poskytnut kompletní vhled do nejbližšího updatu Empyrean. Zároveň Digital Extremes představili, mimo jiné, plánovaná rozšíření The Durivi Paradox a The New War.

Během letošního Tennoconu bylo do hry přidáno hned několik věcí. Prvním je pokračování rádiového vysílání Nory Nightwave. Nora nás seznamuje s příběhem The Emissary, v rámci kterého nás za splněné výzvy čeká paleta třiceti odměn, mezi nimiž je například warframe slot, nové doplňky, mody a také umbral forma. Spolu s updatem přibyl nový warframe do rodiny primů – Wukong Prime. 

Tennocon přinesl vhled do dalších třech updatů. Prvním je blížící se Empyrean, jehož středobodem budou vesmírné lodě typu Railjack, ve kterých můžeme s dalšími vesmírnými ninji bojovat v novém vesmírném prostředí.

Dalším příběhovým pokračováním bude The Duviri Paradox, ve kterém si pro nás Digital Extremes připraví surreálný zážitek na nové, otevřené mapě. Jelikož se Warframe za ta léta vyvinul takřka k nepoznání od původní verze, možná nastal čas, aby v tomto rozšíření dospěl i náš operátor.

Pokud mluvíme o dospívání, bylo odhaleno nové kinematické intro. Goodbye Captain Talks Too Much a vítej “Warframe 2”.

Warframe nám nenechá ani klidné Vánoce, jelikož armáda Sentienů je již na cestě do sluneční soustavy. Očekávaný update The New War má dorazit během letošního prosince. 

Známá jsou také jména dvou plánovaných Warframů. Rychlík Gauss a brutální Grendel jsou již v pokročilém stádiu vývoje. Pokud vás zajímá atmosféra z letošního Tennoconu, je možné se zpětně podívat na záznam oficiálního streamu.

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.