Domů » Články » SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated je na pultech obchodů!

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated je na pultech obchodů!

SpongeBob, Patrick a Sandy jsou zpátky, věrně reprodukovaní v úžasné kráse. Kultovní klasika se vrací s novou lokální kooperací a online hrou více hráčů!

Kultovní klasika se dočkala věrného remaku ve vší své úžasné kráse! Kromě špičkové grafiky, moderního rozlišení a pečlivě vyladěné hratelnosti se hráči mohou těšit na nový obsah, který se do původní verze nedostal. Díky Rehydrated si můžete zcela poprvé užít kooperativní hru více hráčů ve SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini BottomKoneckoncůco by byl SpongeBob bez svých nejlepších kamarádů?

Stejně jako původní hra obsahuje Rehydrated celou řadu postav a spoustu neuctivého humoru z televizního seriálu a chystaného celovečerního filmu. Každá ikonická lokace ve hře má několik částí, jedinečnou atmosféru, speciální hádanky a samostatnou zápletku, takže bude mít pro každého hráče něco! Hráči mohou hrát jako SpongeBob, Patrick a Sandy, přičemž každý z nich má jedinečné schopnosti, které jim pomohou dostat se přes určité části každé úrovně – pouze SpongeBob může díky svým trenkám provádět bungee jumping a pouze Sandy má laso, se kterým se může houpat a plachtit herním světem.

V režimu pro více hráčů se mohou dva hráči spojit v rámci lokální či online kooperace a bojovat proti zlému Robo-Squidwardovi a všem robotům z hlavní hry, jednu vlnu za druhou, a to na více než dvaceti ostrovech. Režim pro více hráčů v Rehydrated rovněž obsahuje čtyři dodatečné hratelné postavy. Těmi jsou Mr. Krabs, Gary, Squidward a Robo-Plankton, z nichž každý má vlastní sadu chvatů přímo z televizního seriálu a chystaného filmu!

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated je právě v prodeji na PlayStation®4, Xbox® One, Nintendo Switch™ a PC.

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X