Domů » Články » Spuštění Warcraft 3: Reforged doprovází problémy, lidé požadují vrácení peněz

Spuštění Warcraft 3: Reforged doprovází problémy, lidé požadují vrácení peněz(2 minuty čtení)

Po více než roce napínavého čekání se fanoušci kultovní real-time strategie od studia Blizzard konečně dočkali. Warcraft 3: Reforged spatřilo 29. ledna 2020 světlo světa. Místo naleštěného remasteru se však hráčům do rukou dostalo cosi, připomínající amatérský grafický mód v dezolátním stavu. 

Již od prvního dne spuštění se směrem k vývojářům hrnuly tisíce naštvaných komentářů a všemožných stížností. Hra jednoduše nefunguje tak, jak by správně měla. A v některých nešťastných případech hráči nejsou schopni hru vůbec spustit. Zklamaní zákazníci hlásí, že se nejčastěji setkávají s nereagující černou obrazovkou. Mezi ostatní problémy se mimojiné řadí potíže s přihlašováním, automatické prohry v příběhových misích, nefunkční online mód či pády do hlavního menu. Druhým zásadním aspektem této vlny nevole je grafický downgrade hry. Zatímco na Blizzconu z roku 2018 nám byly přislíbeny kompletně nové modely, hezčí a plynulejší cutscény, přístupnější uživatelské rozhraní a mnoho dalšího, ve výsledném produktu bychom něco z toho jenom těžko nalezli. Warcraft 3: Reforged je podle hráčů pouze balíčkem nových textur bez další přidané hodnoty.  Do očí bijící rozdíly si můžete prohlédnou na níže přiloženém videu z kanálu GyLala.

Očekávání byla opravdu velká. Zklamání z této hry je však enormní, a jakékoliv nostalgické vzpomínky neutiší bolest, která je hráčům při pohledu na zruinované naděje působena. Blizzard v tomto případě silně selhal a bude mít v následujících dnech plné ruce práce s nutnou nápravou. Jejich fanoušci však nechtějí čekat a požadují své utracené peníze zpět.

Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jiri

Zdravim, nekdo link na stranky kde muzu pozadovat penize zpet???

trackback

[…] Walking Dead. Konec měsíce však tak šťastný nebyl. Očekávaný remaster kultovní strategie Warcraft 3: Reforged je prozatím obrovským zklamáním a zaslouží si spíše žertovný přídomek “Refunded”. S […]

X
X