Domů » Články » Herní novinky » Spyro: Reignited Trilogy byl odložen. Fialový dráček dorazí až v listopadu

Spyro: Reignited Trilogy byl odložen. Fialový dráček dorazí až v listopadu

Aby byla každá šupina dokonalá.

Když byl v dubnu oznámen remaster všech tří dílů legendární dvacetileté plošinovky, rovnou jsme se dozvěděli i datum vydání. Kolekce Spyrových dobrodružství v moderním kabátku měla původně 21. září. Vývojáři ze studia Toys for Bob ale potřebují na dokončení Spyro Reignited Trilogy víc času, budeme si proto muset počkat ještě o dva měsíce déle.

Oznámení o odkladu se objevilo na blogu Activisionu. Paul Yam, jeden ze šéfů studia Toys for Bob, uvedl, že své hry rádi dotahují do konce. Proto se rozhodli datum vydání posunout na 13. listopadu.

„Všichni v Toys for Bob jsou pyšní, že po tolika letech obnovují původní Spyrovu trilogii. Za každou cenu chceme tyhle hry udělat správně, a proto jsme se rozhodli posunout datum vydání Spyro: Reignited Trilogy na 13. listopadu. Opravdu jsem doufal, že budete zachraňovat draky a spalovat Rhynoky dříve, ale trilogie potřebuje víc lásky a péče. Až budete v listopadu prozkoumávat Dračí říše, Avalar a Zapomenuté světy, víme, že budete souhlasit, že se to čekání navíc vyplatilo.”

Doufejme, že se trilogie neztratí kvůli odkladu na listopad mezi novými velkými AAA tituly, které v tu dobu vycházejí. To by totiž byla velká škoda. Spyro: Reignited Trilogy vychází nejen na PS4, ale i XONE.

Zda se vylepšený dráček podívá i na PC a Nintendo Switch, zatím není potvrzeno. Vzhledem k přítomnosti remasterovaného Crashe Bandicoota na obou těchto platformách je to ale vysoce pravděpodobné.

Čtěte také: Monstrózní zářez. PC verze Monster Hunter: World je nejúspěšnější letošní hrou na Steamu

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=3j9o1OptMS8″ /]

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X