Domů » Články » Herní novinky » Square Enix: Deus Ex se vrátí, až na něj přijde řada

Square Enix: Deus Ex se vrátí, až na něj přijde řada

Za vše můžou superhrdinové
Deus Ex

Série Deus Ex nepochybně zanechala svou kyberpunkovou stopu na spoustě stealth a RPG hrách. Loni v srpnu Square Enix vydal zatím poslední díl Mankind Divided, který bohužel prodeji své tvůrce spíše zklamal. Objevily se proto spekulace, že jsme Adama Jensena viděli naposledy.

Nepříjemná šeptanda se dostala i k uším CEO Square Enixu Josuke Macudy. Zahraničnímu webu GamesIndustry.biz v pondělí poskytl rozhovor o rozdílech mezi japonským a západním trhem. Rozmluvil se o Just Cause 3, sérii Final Fantasy a nezapomněl ani na Deus Ex.

„Nikdy jsme neřekli nic o zrušení této série,“ začal Macuda. „Eidos Montreal vždy pracoval na Deus Ex a problém je takový, že nemáme neomezené zdroje. Pracujeme na několika velkých titulech, což ovlivňuje podobu našeho line-upu. Jediný důvod, proč zatím není další Deus Ex, je podoba našeho line-upu, protože zkrátka pracujeme i na jiných hrách.“

Adam Jensen tak není po smrti, jen prostě čeká, než přijde na řadu. Eidos Montreal má momentálně plné ruce práce s The Avengers Project, na kterém dělá v tandemu s Crystal Dynamics. Square Enix tak potěší Marvel a herní komunita dostane dost času, aby zapomněla na slabší díl z jinak výborné série.

Čtěte také: Bungie vypnulo tajný XP systém v Destiny 2. Hráče „okrádal“ až o 95 % zkušeností

[arve url=”https://youtu.be/rq_V6WHSmQs” /]

Source :

vg247.com

X