Stalker 2: Chystaná hra sobě dává vědět! Dočkáme se?

Už je tomu téměř 10 let, co byl Stalker 2 poprvé oznámen a obdobné zprávy jsme mohli zaznamenat i minulý rok. Hry jsme se však doposud nedočkali.

Na oficiálním Twitteru hry se objevilo oznámení a nový obrázek ke hře. Vše bylo doplněno slibem, že na této stránce se hráči budou postupně dozvídat novinky o vývoji.
Dlouho na sebe nenechala čekat ani facebooková stránka, na které se objevily obdobné informace. Samotný web pak nabízí stejný obrázek, jež je umístěný i na Twitteru, a který si můžete stáhnout ve vysokém rozlišení. Celou tuto trochu děsivou stránku podtrhuje zvláštní hudba na pozadí, odkazující k možné práci na novém soundtracku.

Oznamování a následné mizení této hry je už téměř tradicí. Fanouškům série nezbývá než doufat, že se tentokrát konečně dočkají dlouho očekávaného pokračování.

ZuluMaster
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.