Domů » Články » Staňte se dokonalým vrcholovým dravcem ve hře Maneater

Staňte se dokonalým vrcholovým dravcem ve hře Maneater(3 minuty čtení)

Staňte se dokonalým vrcholovým dravcem na moři ve hře Maneater, v prvním herním žraločím RPG na PlayStation®4, Xbox One a PC. Žerte, objevujte a vyvíjejte se v akčním RPG na otevřeném moři od vývojáře a vydavatele Tripwire Interactive. Maneater, první RPG v otevřeném světě, kde můžete hrát za žraloka, je v prodeji!

Maneater je akční RPG (ShARkPG) pro jednoho hráče v otevřeném světě, kde tím žralokem jste VY. Začínáte jako malý žraloček bělavý a máte za úkol přežít v drsném světě, zatímco se prožerete až na vrchol ekosystému. Kvůli tomu budete zkoumat velký a rozmanitý otevřený svět, ve kterém potkáte celou řadu nepřátel – lidí i zvířat. Najděte ty správné zdroje, které vám pomohou růst s rozvíjet se daleko za rámec toho, co zamýšlela příroda, díky čemuž si budete moct přizpůsobit žraloka svému hernímu stylu. A to se hodí, protože abyste se pomstili tomu krutému rybáři, který vás zmrzačil, budete se muset vyvinout v obřího žraloka, v legendárního vrcholového dravce. Žerte. Objevujte. Vyvíjejte se.

„Poté, co jsme hru Maneater na E3 2018 oznámili, nás překvapil neskutečně pozitivní zájem a podpora ze strany našich fanoušků,“ řekl John Gibson, ředitel a spolumajitel Tripwire Interactive. „Máme nesmírnou radost, že dnes se budou hráči konečně moct zakousnout do úplně prvního akčního RPG v otevřeném světě, kde můžete hrát za žraloka!“

Klíčové vlastnosti:

·         Žerte: Lovte lidi, konzumujte živiny a najděte vzácnou žraločí kořist, díky které se vyvinete nad rámec toho, co zamýšlela příroda.

·         Prozkoumejte záliv: Objevte sedm velkých regionů včetně bažinatého pobřeží zálivu, rekreačních pláží, průmyslových přístavů, otevřeného moře a dalších. Užijte si živoucí svět s kompletním denním cyklem.

·         Vyviňte se v legendu: Odemkněte si a používejte různé evoluce, které v průběhu kampaně vylepší a rozvinou vašeho žraloka.

·         Jedinečný příběh: Zahrajte si kompletní příběhovou kampaň, kterou vypráví Chris Parnell (Rick and MortySaturday Night Live30 Rock) a která je zasazená na pozadí televizní reality show.

·         Rozmanitý a strhující souboj: Bojujtes divokými zvířaty včetně dalších vrcholových dravců i proti různým typům lidských lovců od městských opilců až po pobřežní hlídku.


Hra Maneater pro PS4, Xone a PC, která u nás vychází v původním anglickém znění, je právě v prodeji. Verze pro Nintendo Switch vyjde později.

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X