Domů » Články » Staňte se rukou zákona v The Surge 2

Staňte se rukou zákona v The Surge 2

The Surge 2 se těší světlu monitorů už nějaký ten pátek a vývojáři do hry čile přidávají nový obsah. Poslední pack s novými zbraněmi nyní následuje obrněná uniforma podvratných fízlů z Jericho City.

Zatímco složky naší tuzemské policie mají heslo “pomáhat a chránit” jejich virtuální kolegové z Jericho City by mohli klidně mít “zabíjet a ničit”. Nejnovější  DLC balíček pro The Surge 2 umožňuje všem hráčům, aby se oblékli jako jeden z našich nepřátel, příslušník JPCD, což je oddíl policajtů budoucnosti z dystopického Jericha. K dispozici máme nový oblek, složený z předmětů v setu “JCPD Team Zola” se spoustou odolného pancíře, stylizovaného do ostrých hran. Oblek svou vizáží může budit hned několik asociací. Ty, které proběhly hlavou mně byly Tau z Warhammer 40 000, Gundam roboti nebo příslušníci frakce Solaris z Warframe. V The Surge vám toto futuristicky vyhlížející policejní brnění jednotek JCPD poskytne hlavně bonusy ve stamině. Sada je venku již teď a můžete ji získat na Steamu, ve hře ji pak samozřejmě musíte vytřískat z pár pochůzkářů.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X