Domů » Články » Star Citizen je zase o krůček dál, je tu další patch

Star Citizen je zase o krůček dál, je tu další patch

Patch Alpha 3.8: New Frontiers asi nepředčí předcházející patch s miningem, ale do Star Citizen přináší esenciální obsah. Hlavní novinkou je proměna planetárních prostředí, kdy se dočkáváme větší péče o detail. Na stole jsou také úpravy pohledů a nový obsah.

Poslední větší update pro Star Citizen proběhl v říjnu, kdy přinesl do hry mining a jeskynní prostory napříč planetárními systémy. Poslední generální patch s číslovkou 3.8 nám před koncem roku nese mnoho novinek. Hlavního vylepšení se dostalo planetám a měsícům, kterým vývojáři přidali nové textury a objekty a to jak geologické, tak organické či klimatické. Zkrátka se můžeme prohánět hustými lesy, ale i skalnatou pustinou či arktickou tundrou. Sjednocen byl také pohyb volného pohledu jak z vesmírných, tak těch pozemních strojů. Stejně tak vývojáři vyladili pohledy z třetí osoby. Vylepšení se dostalo také boji zblízka, kdy nyní můžeme performovat stealth útoky a to jak s nožem, tak s holýma rukama. Update také přináší postupné vkládání nových lodí do hry, jako Anvil Carrack a Red Cutlass. Další obsah lze shlédnout na oficiální roadmapě.

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X