Domů » Články » Ambiciózní vesmírný sandbox Star Citizen si můžete do konce měsíce zahrát zcela zdarma

Ambiciózní vesmírný sandbox Star Citizen si můžete do konce měsíce zahrát zcela zdarma

Stačí se pouze zaregistrovat a zadat promo kód

Pokud jste již dříve toužili po vesmírné open-world akci, vedle Elite: Dangerous se nabízí… no, No Man’s Sky asi ne, ale takový Star Citizen od legendárního Chrise Robertse zní jako skvělý kousek. Nyní si ho můžete zdarma vyzkoušet, pokud budete dost rychlí.

Studio Cloud Imperium Games si připravilo časově omezenou akci, během které si hráči mohou bezplatně zahrát vesmírný sandbox Star Citizen. Akce trvá až do konce tohoto měsíce a kromě hraní zdarma dostanete možnost si vyzkoušet i vesmírnou loď F7C-M Super Hornet, jež se v celé flotile řadí mezi ty vzhledově nejzajímavější kousky.

Co musíte pro bezplatné hraní udělat? Je to naprosto jednoduché – stačí se pouze zaregistrovat na stránkách hry, vyplnit promo kód „FALL2016“ a poté už jen stáhnout launcher hry. Jen si pro jistotu ověřte, že zda hru doopravdy rozjedete. A připravte si bokem alespoň 40 GB místa.

Chris Roberts, hlavoun celého projektu a mimo jiné i autor legendárního Wing Commandera, se o své obrovské dítko stará se vší pečlivostí a k dnešnímu dni nasbíral od fanoušků přes 129 milionů dolarů. Celkově megalomanský projekt podpořilo 1,6 milionu lidí.

Čtěte také: První epizoda Minecraft adventury je zdarma ke stažení – vyzkoušejte si ji

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X