Star Citizen zažívá zlatou horečku(1 minuta čtení)

Star Citizen nově nabízí objevitelům průzkum do větší hloubky. Tentokrát se nejedná o hlubinný vesmír, ale o niterné planetární hlubiny. Nový update přináší nejen jeskyně, mining 1.0, ale také spoustu dalšího obsahu.

V patchi 3.7 dostala expanze vesmíru Star Citizen nový rozměr. Namísto rozpínání vesmíru do nekonečné šíře mohou hráči nově objevovat samotné zázraky geologického vývoje planet – jeskyně. Pokud jste náruživými objeviteli, nebo jste ve hře měli problémy s udržením příjmů na provoz své vesmírné lodi, je tento patch právě pro vás. Jeskyně nenabízí pouze zážitek plný atmosféry, ale také možné obohacení skrze cenné minerály a nerosty. Update zahrnuje kromě miningu 1.0 také možnost předělání vzhledu své postavy, vypůjčení si vesmírného plavidla a po dlouhé době byla přidána také nová mapa do Star Marine. Skenování planet pro cenné suroviny můžete zahájit hned teď.

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na